Letecká společnost Air Juan a nová možnost rychlé přepravy mezi Coronem a Boracay

V dnešním menším článku bych vás rád upozornil na zajímavou možnost přepravy, kterou nabízí malá letecká společnost Air Juan. Tato letecká společnost, která vlastní několik malých vrtulových letadel (max. kapacita 9 pasažérů), totiž nedávno začala provozovat zajímavý spoj mezi Coronem a Catlicanem (Boracay). A co víc, od poloviny října tohoto roku začne provozovat také lety mezi Manilou a známou zátokou Subic a od konce října let mezi Manilou a populární Puerto Galerou na Mindoru.

NĚCO O AIR JUAN

Air Juan, začal v roce 2012 jako charterová aerolinka s cílem zaujmout podnikatele a turisty, kteří upřednostňují rychlé a pohodlné cestování, zkrátka soustředil se na bohatší klientelu, pro které jsou charterové lety jako stvořené. V roce 2014 Air Juan vstoupil do turistického byznysu rázným krokem, když vytvořil pravidelné linky mezi Palawanem, Cuyem a Coronem. Jelikož byl o tyto lety zájem, tak se vedení Air Juan rozhodlo vytvořit další linku a to mezi Coronem a Catlicanem (Boracay). Tento let přeletí 200 kilometrů za 45 minut. Díky tomuto kroku se stal Air Juan dostupný pro více turistů.

Tyto lety nejen že vám ušetří čas, ale díky tomu, že letadlo neletí tak vysoko (maximálně ve 2700 metrech), se mohou cestující doslova kochat pohledem na krásnou krajinu. Proto jsou tyto lety pro mnoho turistů velkým zážitkem a možným zdrojem pro pořízení dech beroucích fotek.

Ceny letenek na jejich pravidelných linkách se pohybují různě, od 3800 Pesos až do 4600 pesos, záleží na destinaci. V ceně je započítané 10 kg zavazadlo na odbavení. Nad 10 kg se doplácí 100 Pesos za každé kilo navíc. Řeč byla o promo letenkách, kterých je vždy jen pár. Více o cenách na konci článku.

Air Juan také vlastní takzvaný Seaplane, který pro starty a přistání používá moře a ne klasickou ranvej na letišti. Toto letadlo si můžete pronajmout jen pro sebe, například je vám libo trasa Coron – Cebu, nebo trasa Manila – Boracay? Cena se v tomto případě pohybuje samozřejmě už někde jinde. Pro ceny těchto charterových letů s Cessnou Seaplane kontaktujte emailem jejich kancelář. Pro ty, co nevládnou anglicky, pod fotkou jsou všechny pravidelné lety i v českém jazyce.

Dodatek co nevešlo na stránku: Jen pár letenek za tuto promo cenu. Letenky nelze přebookovat. Cena letenky je včetně 10 kg zavazadla a cestovního pojištění. Lety se Seaplane v Manile odlétávají od Manila Harbour at the back of the Folks Arts Theatre at the Cultural Center of the Philippines, near terminal 4 at NAIA airport.
Dodatek co nevešlo na stránku: Jen pár letenek za tuto promo cenu. Letenky nelze přebookovat. Cena letenky je včetně 10 kg zavazadla a cestovního pojištění. Lety se Seaplane v Manile odlétávají od Manila Harbour at the back of the Folks Arts Theatre at the Cultural Center of the Philippines, near terminal 4 at NAIA airport.

Pravidelné lety Air Juan a ceny

  • Puerto – Cuyo, odlet v 10:00 hodin. Cena je 4599 Pesos (lety jsou každou středu, sobotu a neděli).
  • Cuyo – Puerto, odlet v 11:30 hodin. Cena 4599 Pesos (lety jsou každou středu, sobotu a neděli).
  • Puerto – Busuanga (Coron), odlet v 10.00 hodin. Cena je 4199 Pesos (lety jsou každé úterky a pátky).
  • Busuanga (Coron) – Puerto, odlet v 13:50. Cena je 4199 Pesos  (lety jsou každé úterky a pátky).
  • Catlican (Boracay) – Busuanga (Coron), odlet v 12:45 odpoledne. Cena je 3799 Pesos (lety jsou každé úterky a pátky).
  • Busuanga (Coron) – Catlican (Boracay), odlet v 11:30 dopoledne. Cena je 3799 Pesos (lety jsou každé úterky a pátky)

Lety se Seaplane jsou vypsané v obrázku nahoře!

Cessna Seaplane, Air Juan
Cessna Seaplane, Air Juan

Kde a jak letenky koupit

Nejlevnější, ale určitě asi ne nejlehčí je to přes stránky Air Juan, kde najdete email a telefonní čísla. Tady může nastat problém, protože před napsáním tohoto článku, jsem napsal na uvedený email, ale odezva ani za několik dní nepřišla. Zabralo až zavolání na jedno z uvedených čísel. Po tom, co jsem se do telefonu slečně zmínil, že chci o nich napsat článek a že máme dokonce cestovní kancelář, mi poslala email a přílohu s podrobnostmi ohledně letů. Na požádání vám mohu přeposlat ty výše vyfocené lety v PDF.

Můžete také využít nějakou cestovní kancelář na Filipínách, nebo vám ty letenky mohu zajistit dopředu i já. Stejně tak vám mohu pomoc sjednat nějaký charterový let, například s tím Seaplanem. Na závěr ještě můžete vidět tabulku všech cen, tzn nejen ty promo letenky, kterých je jen pár. Podle mě to tedy značí, že se vyplatí koupit tyto letenky více dopředu.

Tabulka všech letů a všech cen.
Tabulka všech letů a všech cen.

Na konci října se pak pokusím zjistit časy a ceny těch nových letů a do článku ty nové informace přidat.

 

Facebook Comments

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *