Nový web – Dovolená na Filipínách

Všímaví čtenáři mého blogu určitě ví, že na Palawanu provozujeme cestovní kancelář. Ačkoliv jsem jí do této doby vůbec skoro nepropagoval, tak mě překvapilo, kolik lidí moje služby v končící sezóně využilo. Rozhodl jsem se tedy vytvořit webovou stránku Dovolená na Filipínách, kde nabízím různé výlety a služby. Kromě „obyčejných“ výletu také nabízím speciální výlety, kam se běžní turisté nedostanou, protože je žádná místní cestovka nenabízí. Na těchto výletech jsem osobně průvodcem. Mohu vypíchnout jednodenní výlet za kmenem Batak anebo jednodenní výlet na jih Palawanu do Quezonu, kde se nedaleko nachází jeskynní komplex Tabon cave a liduprázdné ostrovy. Nesmím ale také zapomenout zmínit jednodenní výlet na ostrov Arena, nedaleko Narra. Nabízíme tam také balíček pro zamilované (2d/3n). Tento ostrov je zcela mimo radar turistů a je opravdu úžasný. Postupně vytvořím další balíčky, speciálně pak do El Nida. Důvodů pro vytvoření nového webu bylo samozřejmě víc, ale byl bych hloupý a sám proti sobě, kdybych nezačal propagovat naší cestovní kancelář a moje speciální výlety.

Pod horami skrytá pláž, Palawan
Skrytá pláž, hodinu jízdy z centra Puerta, Palawan
Co to pro tento blog znamená?

Neznamená to nic zásadního. Budu sem psát pravidelně články a stejně jako do teď budu psát o všech možnostech, i o možnosti cestování na vlastní pěst (pokud bude možná). Nicméně pokud bude o moje speciální výlety větší zájem, tak speciálně v sezóně bude frekvence vydávání článků menší nežli v deštivé sezóně. Nahoře v liště menu také přibyly dvě nové kolonky – Filipíny a výlety, kde se můžete dozvědět informace o Filipínách a o nabízených výletech.

Dále jsem se rozhodl nevytvářet pro můj nový web speciální FB stránku, ale budu pro oba weby používat tu stávající FB stránku, kterou jsem vytvořil zároveň s tímto blogem a kde píšu novinky. Nemusíte se však vůbec bát nějakého každodenního spamu, budu tam jen informovat o případných akcích, či o nově vytvořených výletech.

Bylo nutné psát tento článek?

Protože na FB stránce by zmínka o mé nové webové stránce brzy upadla do nepřehledné historie, tak jsem se rozhodl napsat speciální článek, což je dle mého logické, protože jak jinak (kromě placené reklamy) by se lidé o mojí nové stránce dozvěděli? Doufám, že čtenáři mého blogu kteří cestují výhradně na vlastní pěst tento článek překousli (pokud ho dočetli do konce) a věřím, že ostatní čtenáři (turisté) budou za nabídku výletů jen rádi 🙂

Facebook Comments

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *